Rabat 50% na pierwsza dobę został aktywowany

Najem średnioterminowy – Korzyści

Najem średnioterminowy – Korzyści

19 sierpnia, 2020 | Poradnik kierowcy

Czytaj

W dzisiejszym poradniku przedstawimy zalety płynące z korzystania z wynajmów średnioterminowych. Najem średnioterminowy przeznaczony jest szczególnie dla osób, chcących korzystać z wypożyczonego samochodu od miesiąca, do maksymalnie dwóch lat.

Główną korzyścią którą zyskujemy korzystając z takiego rozwiązania jest elastyczność umowy. Nie musimy przewidywać na jak długo będziemy chcieli skorzystać z danego samochodu – w każdej chwili możemy wygodnie przedłużyć okres korzystania z samochodu którym będziemy jeździć.

Warto zaznaczyć, że korzystając z najmu średnioterminowego w ramach oferty mamy zawarty w cenie pełen pakiet usług, takich jak serwisy, wulkanizację czy też pełne ubezpieczenia. Dzięki temu, nadal nie musimy przejmować się kwestiami eksploatacyjnymi użytkowanego pojazdu. Korzystanie z pojazdu pozbawione będzie zatem wszelkich zmartwień – pełną opieką nad pojazdem zajmować będzie się wypożyczalnia.

Kolejnąkorzyścią w przypadku wynajmu średnioterminowego jest możliwość przetestowania wielu marek i modeli samochodów przed docelowym zakupem. Zakup nowego prywatnego pojazdu wymaga bardzo dużej inwestycji – warto upewnić się, że po nabyciu pojazdu będziemy zadowoleni tak samo jak w salonie. W przypadku standardowej jazdy testowej – sprawdzimy wyłącznie auto w mieście, na odcinku kilku kilometrów wokół salonu. Wynajmując wymarzony pojazd na miesiąc będziemy mogli kompleksowo przetestować wszystkie jego funkcjonalności, w każdych warunkach. Wynajmując auto z wypożyczalni będziemy mieli szansę udać się nawet na odległe wakacje – sprawdzając, jak radzi sobie samochód z wszystkimi codziennymi wyzwaniami.

Warto również skorzystać z takiego rozwiązania, gdy nasza firma posiada okresowo więcej zleceń – możemy niemal natychmiast rozpocząć korzystanie z nowego auta, tak jak w klasycznym wynajmie na kilka dni. Będziemy mieli jednak możliwość skorzystania ze znacznie lepszej oferty cenowej, niż przy wynajmie krótkoterminowym. Wykorzystując elastyczność najmu średnioterminowego, możemy również zaoferować nowym pracownikom benefit w postaci samochodu służbowego, nawet w czasie trwania ich okresu testowego. To świetny bonus motywacyjny, który dzięki specyfice najmu średnioterminowego zmniejszy obciążenie dla budżetu firmy – w porównaniu do np. decydowania się standardowy leasing.

Testując korzystanie z tego rozwiązania sprawdzimy również, czy odpowiada nam taki model użytkowania pojazdu. Korzystanie z nowego samochodu, bez przejmowania się serwisami, ubezpieczeniami, naprawami, wymianami, terminami czy załatwianiem dokumentów, może okazać się ogromnym ułatwieniem. Zwłaszcza wtedy, gdy samochód służyć na wyłącznie do pracy. Najważniejsza jest przecież wtedy wyłącznie niezawodność, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jako wypożyczalnia samochodów newrent zajmujemy się również wynajmami długoterminowymi, dlatego zawsze będziemy mogli zaproponować ci idealną ofertę, byś mógł cieszyć z obcowania z motoryzacją – bez zbędnych trosk.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy najem średnioterminowy to rozwiązanie dla Ciebie – napisz nam do jakiego celu potrzebujesz samochodu i na jak długo. Z chęcią porozmawiamy i doradzimy- czekamy na twoje zapytanie!

Czy na pewno chcesz anulować rezerwację?

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później

OK