Wynajem Krótkoterminowy – Wrocław – Newrent

Potrzebujesz wypożyczyć auto na kilka dni lub tygodni? W takiej sytuacji możesz być zainteresowany naszą ofertą. Zajmujemy się dzierżawą nowoczesnych pojazdów w atrakcyjnie niskich cenach.

Wynajem krótkoterminowy samochodów przydaje się w wielu sytuacjach. Na przykład stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku poszukiwania auta zastępczego. Może być też wygodnym środkiem transportu na urlop. Nierzadko z wynajmu korzystają firmy, które delegują pracowników do wyjazdu służbowego. Nasze samochody pomogą w każdym przypadku.

Uznane marki samochodów

Flota New Rent składa się z aut pochodzących od renomowanych producentów, takich jak Mercedes, Nissan, Ford, Volkswagen czy Fiat. To marki, które budzą najlepsze skojarzenia.

Samochody przechodzą regularne przeglądy techniczne i są utrzymywane w dobrym stanie. Są więc gotowe do jazdy już w momencie rezerwacji.

Prosta rezerwacja, całodobowa obsługa

Krótkoterminowy wynajem pozwala uniknąć wielu etapów zamawiania. Zadbaliśmy o to, aby były one jak najmniej skomplikowane. Wystarczy określić termin oraz miejsce wynajmu i wybrać odpowiedni samochód, aby móc skorzystać z usługi. Nie wymagamy zbędnych dokumentów. Auta może wypożyczyć każdy, kto ukończył 21 lat i legitymuje się ważnym paszportem lub dowodem osobistym oraz prawem jazdy.


Czytaj WięcejPodczas dzierżawy można kontaktować się z naszym całodobowym serwisem. Pomoże on w przypadku kolizji lub awarii pojazdu.

Bez limitów

Nie naliczamy opłat za przebyte kilometry. Oznacza to, że możesz pojechać samochodem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz (nawet za granicę) bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dodatkowym atutem jest prosty sposób na przedłużenie rezerwacji – wystarczy zadzwonić. W przypadku przedłużenia o więcej niż 24 godziny konieczna jest standardowa dopłata.

W kwestii takiej jak wynajem krótkoterminowy aut Wrocław jest miejscem, w którym możesz szybko dokonać rezerwacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli masz pytania dotyczące dzierżawy czy sposobu zamawiania, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wynajem samochodu na jeden dzień może być dobrą alternatywą dla innych środków komunikacji, takich jak autobusy czy taksówki. Wypożyczony pojazd daje większą niezależność. Pozwala również na wybór takiej klasy auta, jaka okaże się aktualnie potrzebna. Z tego względu jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy aut Wrocław jest miejscem, w którym usługa cieszy się dużą popularnością. Wynika to z faktu, że stolica Dolnego Śląska jest poważnym centrum biznesowym, do którego z krótkimi wizytami przyjeżdżają zagraniczni i krajowi goście. Dojazd z lotniska lub dworca na ważne spotkanie może odbyć się z pomocą wysokiej klasy, prestiżowego samochodu.

Samochody dla firm i osób prywatnych

Wynajem krótkoterminowy samochodów stanowi również propozycję dla klientów indywidualnych. Zdarzają się przypadki, w których auto musi spędzić kilka dni u mechanika lub z innych powodów przez pewien czas nie nadaje się do jazdy. W takim przypadku mobilność zapewnia wydzierżawiony pojazd. Ceny wynajmu są stosunkowo niewielkie, a możliwość dojazdu w dowolne miejsce w zupełności rekompensuje poniesione koszty.

Niezależnie od powodów, każdy może wynająć auto z floty New Rent na kilka dni. Wystarczy wylegitymować się dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, paszportem itp.) oraz okazać prawo jazdy ważne minimum rok. Po dopełnieniu formalności podstawiamy wybrany pojazd we wskazane miejsce. Może to być hotel, dworzec czy jakikolwiek adres na terenie Wrocławia.

Prestiżowe marki samochodów

Posiadamy pojazdy pochodzące od uznanych producentów. Wynajem krótkoterminowy aut dotyczy takich marek jak: Ford, Nissan, BMW, Mercedes, Fiat, Volkswagen, Skoda czy Opel. To najpopularniejsze samochody dostępne na rynku. Dbamy o ich funkcjonalność, dlatego przechodzą regularne przeglądy techniczne i są przygotowywane przed oddaniem również pod kątem estetycznym. Dzięki temu osoby decydujące się na krótkoterminowy wynajem samochodu mogą bezpiecznie i spokojnie udać się w trasę.

Auta można doposażyć w przydatne elementy, m.in. w dziecięce foteliki czy nawigację GPS.

Żadnych ukrytych kosztów

W cenę dzierżawy wliczone jest przygotowanie samochodu, jego odbiór i zwrot. Pobieramy również zwrotną kaucję. Poza tym nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z przebiegiem w trakcie wynajmu krótkoterminowego auta. W praktyce oznacza to, że można nimi przebyć dowolną liczbę kilometrów – zarówno w kraju, jak i za granicą.

W tym drugim przypadku wymagana jest jedynie informacja o wyjeździe, abyśmy mogli dostosować pojazd do norm określonych przez inne państwa Unii Europejskiej, a także Szwajcarii i Norwegii. Wynajem naszego samochodu na weekend może okazać się dobrym pomysłem na kilkudniową wycieczkę poza granice Polski.

Jeśli interesuje Państwa wynajem krótkoterminowy samochodów Wrocław jest miejscem idealnym do znalezienia tego typu usługi. Szczególnej uwadze polecamy naszą ofertę dzierżawy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi przedstawiciele pomogą również w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.


85zł*
( za dobę )
depozyt
1000zł

Klasa A

Volkswagen Up

5
5
Tak
99zł*
( za dobę )
depozyt
1000zł

Klasa B

Ford Fiesta

5
5
Tak
119zł*
( za dobę )
depozyt
1500zł

Klasa C

Ford Focus

5
5
Tak
149zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa C+

Skoda Octavia

4
5
Tak
199zł*
( za dobę )
depozyt
2004zł

Klasa D

Open Insignia

4
5
Tak
219zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa D+

VW Passat (automat)

4
5
Tak
229zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa E

BMW 3

5
5
Tak
149zł*
( za dobę )
depozyt
1500zł

Klasa H

VW Caddy osobowy

4
7
Tak
129zł*
( za dobę )
depozyt
1500zł

Klasa H Van

VW Caddy

2
2
Tak
229zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa P

Fiat Ducato

4
3
Tak
289zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa R

Renault Traffic osobowy

4
9
Tak
199zł*
( za dobę )
depozyt
2000zł

Klasa SUV

Nissan Qashqai

5
5
Tak
450zł*
( za dobę )
depozyt
6000zł

PREMIUM

Mercedes E Klasa

4
5
Tak