Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Lotnisko

Wyszukaj samochód i rezerwuj
New Rent – wypożyczalnia samochodów Wrocław Lotnisko

Jedną z głównych lokalizacji obsługiwanych przez naszą wypożyczalnię aut jest lotnisko im. Mikołaja Kopernika, mieszczące się we Wrocławiu przy ul. Granicznej 190. W ramach tego punktu naszym klientom zapewniamy niezwykle szeroką ofertę możliwych do wynajęcia samochodów. Wśród poszczególnych propozycji znajdują się pojazdy niejednolitych klas oraz bardzo zróżnicowanych marek, takich jak Mercedes, BMW, Volkswagen, Opel, Skoda, Ford czy Renault.

Samochody wypożyczane na terenie lotniska mogą posiadać wyposażenie standardowe lub szereg dodatkowych opcji, uwzględniających m.in. radio, klimatyzację, nawigację satelitarną oraz fotelik dla dziecka. Podejmując współpracę z New Rent, możesz również doprecyzować wymagania dotyczące konkretnych, pożądanych przez Ciebie parametrów pojazdu (np. rodzaj silnika, kolor lakieru lub typ nadwozia).

Z naszych usług mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Konieczne do spełnienia czynności formalne oraz wymogi, jakie stawiamy przed kierowcami zredukowaliśmy w New Rent do skrajnego minimum, aby cała procedura była szybka i możliwie jak najprostsza do przeprowadzenia. Do warunków, które muszą zostać spełnione przez klienta w celu wynajęcia auta z lotniska im. Mikołaja Kopernika należą wyłącznie poniższe czynniki:
Czytaj Więcej

•    ukończony 21. rok życia,

•    honorowane na terenie naszego kraju oraz ważne minimum od 12 miesięcy prawo jazdy,

•    dodatkowy dokument potwierdzający tożsamość – dowód osobisty (w przypadku obywateli państw wchodzących w skład Strefy Schengen) lub paszport (w pozostałych przypadkach).

Ponadto, jeśli zdecydujesz się na dokonanie płatności kartą debetową lub kredytową, będzie musiała być ona wystawiona na Twoje dane.

Wynajem auta Wrocław lotnisko – dlaczego warto z nami współpracować?

W kwestii takiej jak wypożyczalnia aut Wrocław lotnisko stanowi lokalizację, w ramach której działamy niezwykle szybko. W pilnych przypadkach jesteśmy w stanie podstawić zarezerwowany przez klienta samochód nawet w kilka godzin od momentu nawiązania przez niego pierwszego kontaktu z naszym personelem. Dodatkowo oferujemy także bardzo elastyczny okres najmu, obejmujący od 1 doby do 3 lat.

Spośród pozostałych zalet wynikających z wynajęcia auta z Lotniska M. Kopernika od naszej firmy wymienić należy również:

•    brak maksymalnego limitu przebytych kilometrów,

•    możliwość podróżowania samochodem w obrębie wszystkich krajów Unii Europejskiej, po uprzednim poinformowaniu naszego pracownika,

•    opcję szybkiego przedłużenia okresu najmu o 24 godziny, przeprowadzaną w pełni zdalnie (np. telefonicznie, przez formularz kontaktowy lub pocztę elektroniczną),

•    kompleksową pomoc ze strony pracowników naszej infolinii – działającej przez cały rok, w trybie 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia,

•    upoważnienia do prowadzenia auta, wydawane – za dodatkową opłatą – więcej, niż jednemu kierowcy,

•    relatywnie tanią usługę dodatkową, pozwalającą na istotne zmniejszenie wysokości depozytu zwrotnego oraz zniwelowanie udziału własnego kierowcy, w przypadku uszkodzenia przez niego samochodu lub spowodowania kolizji.

Auta wypożyczane z terenu lotniska mogą zostać wynajęte również w ramach polisy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji drogowej, w której zostałeś poszkodowany. Wówczas jesteśmy w stanie zapewnić Ci nieodpłatnie samochód zastępczy na całkowity okres naprawy Twojego pojazdu, przy pełnym wsparciu w zakresie koniecznych do przeprowadzenia czynności formalnych. Usługę tę rozliczymy bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową osoby, która spowodowała wypadek.

Jak wynająć auto z lotniska od New Rent?

Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka różnych form rezerwowania i wypożyczania samochodów z lotniska, zlokalizowanego przy ul. Granicznej 190 we Wrocławiu. Po pierwsze możesz skorzystać z infolinii lub podanego na stronie adresu e-mail, celem uzgodnienia wszelkich szczegółów najmu bezpośrednio z naszym personelem. Po drugie, aby całą sprawę załatwić od ręki, możesz także odwiedzić nasz oddział osobiście. Trzecią opcją jest natomiast dokonanie rezerwacji pojazdu za pośrednictwem dedykowanego formularza, dostępnego w naszej witrynie.

Jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych możliwości, w pierwszej kolejności należy sprecyzować klasę auta oraz jako miejsce jego odbioru wybrać lokalizację „Wrocław Lotnisko im. M. Kopernika”. Podczas tego samego etapu trzeba określić również termin najmu oraz miejsce zwrotu samochodu. W następnym kroku formularz wyświetli Ci listę dodatkowych opcji usługi i ponadstandardowego wyposażenia pojazdu. Ostatnią czynnością, jaką należy wykonać w celu wypożyczenia auta z lotniska Wrocław-Strachowice jest podanie swoich danych osobowych oraz kontaktowych. Dużym plusem dokonywania rezerwacji, korzystając z dostępnego na stronie formularza jest bieżące kalkulowanie przez niego kosztów usługi, co umożliwia z kolei optymalne i samodzielne dostosowanie wszystkich jej parametrów do swoich możliwości finansowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,

New Rent – wypożyczalnia samochodów z lotniska M. Kopernika we Wrocławiu

Lotnisko we Wrocławiu jest oddalone o kilkanaście kilometrów od centrum miasta, więc wypożyczenie komfortowego auta z pewnością ułatwi podróż do celu. Co więcej, wygodny pojazd umożliwi spokojne zwiedzanie pięknej stolicy Dolnego Śląska i jej okolic. Możliwość użytkowania samochodu jest zdecydowanie wygodniejszą opcją niż korzystanie z komunikacji miejskiej i poszukiwanie taksówek, zwłaszcza jeśli zależy Państwu na czasie lub podczas podróży z dziećmi. Doskonałym wyjściem okaże się wynajęcie sprawdzonego auta z miejsca, jakim jest wypożyczalnia samochodów lotnisko.


W bogatej ofercie naszej firmy każdy klient znajdzie samochód idealnie dopasowany do preferencji. New Rent zapewnia minimum formalności i łatwość rezerwacji pojazdu. Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna wypożyczalnia samochodów Wrocław Lotnisko jest miejscem, gdzie można znaleźć bezpieczne i komfortowe auto zarówno do celów biznesowych, jak i turystycznych. Pojazd będzie czekał do odebrania na terenie wypożyczalni New Rent zlokalizowanej przy lotnisku lub zostanie podstawiony pod wskazany adres.