Wynajem Średnioterminowy – Wrocław – Newrent


Firma szybko się rozrasta i chcesz powiększyć flotę pojazdów? Potrzebujesz auta zastępczego? A może chcesz na pewien czas samochód lepszej klasy? Niezależnie od powodu wynajem średnioterminowy samochodów okaże się najkorzystniejszym rozwiązaniem. To elastyczna forma dzierżawy pojazdu na okres kilku lub kilkunastu miesięcy – z możliwością przedłużenia terminu w każdej chwili.

Bez zbędnych formalności

Na wypożyczenie naszego auta składa się zaledwie kilka kroków. Wybierasz miejsce oraz termin odbioru/zwrotu, a następnie klasę samochodu i opcjonalne wyposażenie. Po podaniu swoich danych osobowych możesz cieszyć się jazdą.

Jedynymi wymaganymi dokumentami są: ważne prawo jazdy (może być zagraniczne) oraz dokument potwierdzający tożsamość (np. paszport, dowód osobisty).

Atrakcyjne ceny

Średnioterminowa dzierżawa to koszt zaczynający się od zaledwie kilkuset złotych. Kalkulator zamieszczony na stronie pozwoli Ci dokładnie wyliczyć cenę wynajmu. Nie ukrywamy żadnych kosztów! W momencie zamawiania uiszcza się jedynie opłatę rezerwacyjną oraz całkowicie zwrotną kaucję. Jeden dzień wypożyczenia może być tańszy niż 100 zł w zależności od modelu samochodu. Nie ustalamy limitu kilometrów. Jedziesz tyle, ile potrzebujesz bez dodatkowych opłat.


Czytaj WięcejNowoczesna flota pojazdów

Wszystkie nasze auta to zadbane i zaawansowane technologicznie pojazdy. Przechodzą regularne przeglądy, co zapewnia bezpieczeństwo kierującym. Dbamy o ich stan techniczny oraz wygląd.

Posiadamy samochody pochodzące od uznanych producentów. Możesz wynająć:

– BMW

– Volkswagena

– Forda

– Skodę

– Nissana

– Fiata

– Renaulta

– Mercedesa

Samochody mają aktualne ubezpieczenie i opony sezonowe. W ramach wynajmu otrzymujesz pełną obsługę serwisową, która działa 24 godziny na dobę. W przypadku awarii lub kolizji udzielimy niezbędnej pomocy.

Jeśli interesuje Cię wynajem średnioterminowy samochodów Wrocław jest miejscem, w którym możesz skorzystać z naszej usługi. Zachęcamy do rezerwacji pojazdów. Na Twoje pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo – wystarczy skontaktować się z nami.

Wynajęcie samochodu na kilka lub kilkanaście miesięcy jest elastycznym rozwiązaniem, które sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Dzięki temu na pewien czas można zastąpić aktualnie posiadane auto lub rozbudować flotę w przypadku dynamicznego rozwoju firmy. Wynajem średnioterminowy samochodów okazuje się też bardzo korzystny pod kątem zawiązywania umowy, ponieważ MTR nie spełnia definicji leasingu w myśl ustawy o CIT i PIT. Oznacza to, że okres trwania oraz sposób rozwiązania umowy ustalamy indywidualnie z naszymi klientami.

Minimum formalności

Aby wypożyczyć samochód, wystarczy posiadać prawo jazdy przynajmniej przez rok oraz legitymować się dokumentem tożsamości wskazującym na ukończenie 21. roku życia (np. dowodem osobistym czy paszportem). Po zweryfikowaniu tych wymagań można odebrać auto w dowolnym punkcie Wrocławia. Po podaniu dokładnego adresu samochód zostanie podstawiony w wyznaczone miejsce.

Naszymi pojazdami można dysponować w dowolny sposób. Jedynym wyjątkiem jest wyjeżdżanie z nimi poza granice Polski. W takim przypadku należy nas o tym poinformować. Przygotujemy specjalny dokument upoważniający do przejazdu przez każdy kraj UE, a także Szwajcarię i Norwegię. Doposażymy również auto w elementy wymagane przez inne europejskie kraje.

Ponadto samochody mogą prowadzić także osoby, które nie widnieją na umowie. Mogą więc korzystać z nich chociażby pracownicy firmy czy rodzina osoby wynajmującej. W tym celu należy podać dane dodatkowych kierowców, włącznie z ich dokumentami tożsamości i prawem jazdy. Można to zrobić za pośrednictwem naszego formularza lub najpóźniej w dniu odbioru auta.

Indywidualna wycena

Całkowity koszt wypożyczenia samochodu we Wrocławiu obliczany jest na podstawie kilku czynników. Należą do nich: model i marka auta, ponadprogramowe wyposażenie (np. foteliki dziecięce, nawigacja GPS) i czas wynajmu. Poza określoną kwotą pobierana jest także kaucja, którą zwracamy w momencie oddania nieuszkodzonego samochodu.

Nie naliczamy jednak żadnych dodatkowych opłat za eksploatację auta. W praktyce oznacza to, że na czas wynajmu średnioterminowego samochodów można nimi przejechać dowolną liczbę kilometrów. Tzw. kilometrówki nie należą do naszych standardów.

Wysokiej klasy samochody

Posiadamy nowoczesną i sprawną flotę pojazdów. Naszym klientom udostępniamy samochody pochodzące od zaufanych oraz prestiżowych producentów, takich jak: Mercedes, Nissan, BMW, Ford, Volkswagen, Opel, Renault, Fiat i Skoda. Wśród nich można znaleźć wiele różnych modeli (Ford Focus, Ford Fiesta). Przechodzą one regularne przeglądy techniczne, co gwarantuje kierowcom bezpieczną i komfortową jazdę.

W kwestii takiej jak wynajem średnioterminowy samochodów Wrocław jest miejscem, w którym można z łatwością zamówić taką usługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku zainteresowania zachęcamy do rezerwacji pojazdów. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Klasa A

Volkswagen Up

5
5
Tak

Klasa B

Ford Fiesta

5
5
Tak

Klasa C

Ford Focus

5
5
Tak

Klasa C+

Skoda Octavia

4
5
Tak

Klasa D

Open Insignia

4
5
Tak

Klasa D+

VW Passat (automat)

4
5
Tak

Klasa E

BMW 3

5
5
Tak

Klasa H

VW Caddy osobowy

4
7
Tak

Klasa H Van

VW Caddy

2
2
Tak

Klasa P

Fiat Ducato

4
3
Tak

Klasa R

Renault Traffic osobowy

4
9
Tak

Klasa SUV

Nissan Qashqai

5
5
Tak

PREMIUM

Mercedes E Klasa

4
5
Tak