Wynajem Średnioterminowy BMW

Wyszukaj samochód i rezerwuj

Średnioterminowy wynajem trwa zazwyczaj od 4 tygodni do 36 miesięcy. To idealny okres dla firm, które chciałyby poszerzyć własną flotę pojazdów o nowoczesne i sprawnie funkcjonujące samochody bez potrzeby inwestowania w zakup.

Nasza oferta to wynajem średnioterminowy BMW. Ta prestiżowa marka słynie z zastosowania zaawansowanych technologii, upłynniających i uprzyjemniających jazdę. Nasze BMW wyposażone są w klimatyzację, automatyczną skrzynię biegów, elektroniczny program stabilizacji, ABS, wielofunkcyjne radio i inne udogodnienia. Posiadamy kilka modeli do wynajęcia, m.in. X4 czy pochodzące z serii 3., 4. i 5.

Dzierżawa samochodu nie podlega żadnym ograniczeniom. Pojazdem można wyjechać np. na zagraniczne wyjazdy służbowe. Cena wynajmu również nie ulega zmianom. Oznacza to, że nie naliczamy tzw. kilometrówek.

Jeśli interesuje Państwa wynajem średnioterminowy BWM Wrocław to miasto, w którym oferujemy taką usługę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na wszelkie pytania.