Wynajem Krótkoterminowy Volkswagen

Wyszukaj samochód i rezerwuj
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu krótkoterminowego samochodów marki VW. Okres wynajmu może wynosić od jednego dnia do miesiąca. Oferujemy atrakcyjne stawki dzienne, możliwość wykupienia wyposażenia dodatkowego, takiego jak nawigacja GPS oraz brak limitu kilometrów. Samochód dostarczamy w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, posiadają wymagane przeglądy oraz pełen komplet ubezpieczeń.

W standardzie auta marki VW wyposażono w ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz klimatyzację. Wynajem krótkoterminowy jest dobrym rozwiązaniem, kiedy jako właściciel firmy chcesz np. odebrać gościa z lotniska bądź zapewnić pracownikowi samochód na podróż służbową. Z tej opcji mogą również skorzystać osoby prywatne, które ukończyły 21 lat.

Jeżeli chodzi o wynajem krótkoterminowy Volkswagen Wrocław jest miastem, gdzie znajduje się nasze biuro. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy dla Ciebie pojazd spełniający wszystkie wymagane kryteria.


Czytaj WięcejKrótki termin wynajmu jest szczególnie atrakcyjny finansowo dla klientów indywidualnych. Mogą jednak skorzystać z niego także firmy, których auta znajdują się w serwisie lub z innego powodu nie nadają się przez pewien czas do użytkowania na drodze.

Tanim i sprawdzonym sposobem na podróż zastępczym samochodem jest wynajem krótkoterminowy Volkswagen. To bardzo popularna marka, którą kierowcy doceniają za oryginalny, a jednocześnie nieekstrawagancki design. Może poszczycić się także porządnym wyposażeniem. Nasze Volkswageny posiadają wszystko, co jest potrzebne dla komfortowej jazdy, m.in. klimatyzację, ABS i wspomaganie kierownicy. Do użytku oddajemy kilka modeli, takich jak: Up, Passat, Caddy czy Multivan T6.

Cena wynajmu obejmuje nieograniczone kilometrówki. Zapewniamy też możliwość wyjazdu samochodem za granicę. Wystarczy poinformować nas o tym podczas odbioru auta.

Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy Volskwagen Wrocław to miejsce, w którym można skorzystać z naszej usługi. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, a w przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt.