Wynajem Krótkoterminowy Skoda

Wyszukaj samochód i rezerwuj
Zapewniamy samochód na każdą okazję. Oferujemy krótkoterminowy wynajem aut marki Skoda. Działamy w oparciu o przejrzyste zasady, wszelkie formalności ograniczamy do minimum, a pojazd możemy podstawić w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Dostępne samochody posiadają bogate wyposażenie w standardzie (ABS, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy), sezonowe opony oraz pełen pakiet ubezpieczeń.

Wynajem krótkoterminowy jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli Twój samochód uległ niespodziewanej awarii, a musisz dojechać do pracy, chcesz wyjechać z rodziną na weekend bądź potrzebujesz reprezentacyjnego auta, żeby odebrać partnera biznesowego z lotniska. Możemy zapewnić samochód na następny dzień – wystarczy zadzwonić na infolinię i poinformować nas o pilnym terminie. W każdej chwili możesz skrócić bądź przedłużyć czas wypożyczenia. Jeżeli chodzi o wynajem krótkoterminowy Skoda Wrocław to miasto, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro. Zapraszamy do złożenia rezerwacji przy pomocy dostępnego na stronie formularza lub telefonicznie.


Czytaj WięcejWynajem krótkoterminowy Skoda Wrocław i sąsiednie miejscowości

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki zakres modeli samochodów marki Skoda – od niskich segmentów, po auta klasy premium. Współpracując z New Rent, możesz samodzielnie wybierać spośród licznych, dostępnych w naszej ofercie wariantów. Alternatywnie możesz także nawiązać kontakt z naszym personelem, wskazując czego konkretnie oczekujesz od wypożyczanego pojazdu – np. silnika lub nadwozia określonego typu, radia, klimatyzacji, czy też dodatkowo wyposażenia, takiego jak fotelik dla dziecka lub GPS.

Poniżej zamieszczamy kilka kluczowych informacji, odnoszących się do proponowanej usługi:

•    krótkoterminowe wypożyczenie samochodu obejmuje okres od 1 dnia do miesiąca,

•    nie stosujemy limitu kilometrów,

•    zapewniamy bardzo szybkie terminy najmu,

•    naszymi samochodami można podróżować po terenie całej Unii Europejskiej,

•  na życzenie klienta możemy podstawić auto pod dowolną wskazaną przez niego lokalizację,

•    wypożyczamy samochody również w ramach polisy OC sprawcy wypadku.

Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy Skoda to jedna z marek najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.