Wynajem Krótkoterminowy Opel

Wyszukaj samochód i rezerwuj
Oferujemy wynajem krótkoterminowy pojazdów marki Opel nieprzekraczający jednego miesiąca. Wszystkie samochody są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Posiadają wymagane przeglądy oraz kompletny pakiet ubezpieczeń. Za dodatkową opłatą możesz zamówić wyposażenie opcjonalne, m.in. foteliki dziecięce czy nawigację GPS. Z wynajmu krótkoterminowego korzystają zarówno osoby prywatne, udające się na weekendowy wyjazd z rodziną, jak i firmy poszukujące reprezentacyjnego samochodu służbowego.

Zarezerwowane auto dostarczymy w dowolne miejsce w kraju wskazane w formularzu. Odbiór także następuje w wybranej przez Ciebie lokalizacji. W każdym momencie czas wynajmu łatwo przedłużyć – wystarczy powiadomić nas o tym telefonicznie. Nie nakładamy na Ciebie jakiegokolwiek limitu kilometrów. Wypożyczonym autem możesz podróżować również za granicą. Jeżeli chodzi o wynajem krótkoterminowy Opel Wrocław to miasto, gdzie posiadamy biuro. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Czytaj Więcej


New Rent oferuje na wynajem samochody marki Opel. Auta te zapewniają wygodną jazdę nawet na dłuższych trasach, posiadają obszerne bagażniki i miejsca dla 5 dorosłych pasażerów. Dzięki zwiększonej długości nadwozia, również osoby na tylnych siedzeniach mają zagwarantowaną komfortową podróż. Samochody tej marki z powodzeniem mogą być wykorzystywane również do celów biznesowo-reprezentacyjnych. Do elementów wyposażenia pojazdów należą: wspomaganie układu kierowniczego, radio z CD lub MP3, poduszki powietrzne, ABS, klimatyzacja manualna, centralny zamek oraz szyby sterowane elektrycznie.

Wybierając auto na wynajem krótkoterminowy Opel będzie samochodem idealnym. Pojazdy posiadają inteligentne systemy technologiczne, ergonomiczne fotele zwiększające komfort jazdy, a dodatkowo łączą w sobie sportową formę i nieprzeciętne właściwości aerodynamiczne. Jeśli szukasz auta na wynajem krótkoterminowy Opel Wrocław będzie doskonałym miejscem, gdzie można wypożyczyć jeden z komfortowych samochodów.

Serdecznie zapraszamy!