Wynajem Krótkoterminowy Nissan

Wyszukaj samochód i rezerwuj

New Rent oferuje wynajem samochodów marki Nissan. Wszystkie modele tych aut cieszą się uznaniem kierowców ze względu na komfort podróżowania, dopracowany design i zaawansowane systemy technologiczne usprawniające jazdę. Elementy wyposażenia samochodów to: poduszki powietrzne, wspomaganie układu kierowniczego, radio z CD lub MP3, ABS, szyby sterowane elektrycznie, klimatyzacja automatyczna i centralny zamek.

Chcieliby Państwo używać pojazdu zarówno na krótszych trasach miejskich, jak i podczas długiej trasy? Wybierając auto na wynajem krótkoterminowy Nissan okaże się samochodem trafionym na dłuższą i krótszą wyprawę. Wszystkie pojazdy posiadają obszerne bagażniki i wbudowany system ESP, stabilizujący tor jazdy. Technologia ta jest szczególnie pomocna w ominięciu nagle pojawiającej się przeszkody na drodze i szybkim powrocie na właściwy pas jezdni.

Jeśli poszukują Państwo godnego zaufania auta na wynajem krótkoterminowy Nissan Wrocław będzie idealnym miejscem, gdzie można wypożyczyć sprawdzony samochód.