Wynajem Krótkoterminowy Ford

Wyszukaj samochód i rezerwuj
Wynajem krótkoterminowy obejmuje okres od jednego dnia do nawet miesiąca. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami marki Ford (Klasa C oraz B) z możliwością wykupienia wyposażenia dodatkowego. Pojazdy posiadają pełen zakres ubezpieczeń OC, AC, ASSISTANCE, NW, a także ważne przeglądy techniczne. Odznaczają się niskim spalaniem oraz wysokim komfortem jazdy. W standardzie znajdują się elektronicznie sterowane szyby, klimatyzacja, a bezpieczeństwo zapewnia ABS i poduszki powietrzne.

Wszystkie samochody są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Nie nakładamy jakiegokolwiek limitu kilometrów. Naszymi pojazdami można podróżować również za granicą, wystarczy powiadomić nas o takim zamiarze. Współpracujemy zarówno z firmami, instytucjami, jak i osobami prywatnymi. Samochody marki Ford sprawdzą się świetnie jako pojazdy reprezentacyjne bądź wygodne środki transportu na długich trasach.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem krótkoterminowy Ford Wrocław jest miastem, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy, ale samochody możemy podstawić w dowolne miejsce w kraju.


Czytaj Więcej

Okres krótkiego wynajmu trwa zazwyczaj do 4 tygodni. Bardzo często jednak klienci decydują się na użytkowanie pojazdu przez kilka dni, kiedy ich samochód przebywa w warsztacie mechanika lub z innych powodów nie nadaje się do jazdy. Dzierżawa to tani i sprawdzony sposób na auto zastępcze.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje prestiżowe marki samochodów. Przeznaczony na wynajem krótkoterminowy Ford to auto z długimi tradycjami. Dysponujemy kilkoma modelami tego pojazdu, takimi jak Fiesta czy Focus. To jedne z najlepszych samochodów w swojej klasie. Ich wyposażenie, składające się m.in. ze wspomagania układu kierowniczego i ABS, sprawia że podróż staje się bardziej komfortowa.

W cenę wynajmu wliczone jest nielimitowany przejazd – nie naliczamy kilometrówek. To szczególnie przydatne, w momencie gdy chce się takim samochodem wyjechać za granicę, co również jest częścią naszej oferty.

W kwestii takiej jak wynajem krótkoterminowy Ford Wrocław możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę w całym regionie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi samochodami.