Wynajem Długoterminowy – Wrocław – Newrent

Długoterminowy wynajem pojazdów

Zajmujemy się długoterminowym wynajmem pojazdów osobowych, vanów oraz busów. Wszystkie auta, którymi dysponujemy są w doskonałym stanie technicznym i posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. W ofercie można znaleźć takie marki jak Ford, Skoda, VW, Opel, BMW i wiele innych.

Jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy samochodów Wrocław jest miastem, gdzie okres wypożyczenia wynosi od 13 aż do 36 miesięcy. Rezerwacji dokonasz w kilku prostych krokach za pomocą dostępnego formularza online. Wystarczy, że zaznaczysz miejsce odbioru, liczbę miesięcy, a następnie wybierzesz samochód oraz ewentualne wyposażenie dodatkowe (foteliki dla dzieci, GPS).

Samochód dostarczymy pod wskazany w zleceniu adres. Pojazd możesz odebrać na terenie całego województwa dolnośląskiego, a jeśli zajdzie taka potrzeba – nawet z dowolnego miejsca w kraju.

Wynajem dostępny jest dla każdego, kto ukończył 21 lat i posiada ważne od co najmniej roku prawo jazdy oraz drugi dokument tożsamości.

Profesjonalne podejście do klienta

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Wypożyczenie samochodu bywa czasem bardziej opłacalne niż przeznaczenie znacznej kwoty pieniędzy na jego zakup. Przewóz gości, wyjazd zagraniczny bądź służbowy, odbiór partnera biznesowego z lotniska – to tylko niektóre z okoliczności, kiedy wypożyczenie auta okazuje się strzałem w dziesiątkę.


Czytaj więcejWspieramy naszych klientów w kraju i zagranicą, jeśli zdarzy się jakikolwiek wypadek bądź awaria. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie numer infolinii, a pracownik udzieli informacji na temat dalszego postępowania.

Prowadzimy wynajem samochodów nowoczesnych, o znakomitych parametrach eksploatacyjnych. Oznacza to wygodę jazdy oraz zmniejszone spalanie, co bezpośrednio przełoży się na więcej pokonanych kilometrów i niższe koszty tankowania.

Jeśli interesuje Cię wynajem aut długoterminowy Wrocław jest miastem, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy idealny samochód odpowiadający Twoim potrzebom.

Opcja wynajmu samochodu na przynajmniej kilka lat staje się coraz popularniejsza w Polsce. Korzystają z niej zarówno małe i duże przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Wynika to z wygody oraz atrakcyjności ofert firm zajmujących się leasingiem.

W kwestii takiej jak długoterminowy wynajem aut Wrocław może skorzystać z dostarczanej przez nas usługi. Zamówiony samochód można odebrać w jednym z naszych oddziałów lub w wyznaczonym miejscu, takim jak lotnisko, dworzec, hotel, a nawet pod własnym domem.

Duży wybór pojazdów

Posiadamy nowoczesną flotę aut przeznaczonych do dzierżawy. Wśród marek można znaleźć popularną Skodę, Fiata, Opla, Volkswagena czy Renaulta, a także luksusowe pojazdy od BMW, Mercedesa, Forda oraz Nissana.

Wszystkie modele zostały bogato wyposażone w elementy przydatne zwłaszcza przy dłuższych podróżach. Do standardowego sprzętu należy m.in. klimatyzacja, ABS i wspomaganie układu kierowniczego, ale można uzupełnić je o inne praktyczne przedmioty. Jeśli przy długoterminowym wynajmie aut zajdzie potrzeba wykorzystania GPS czy fotelików dziecięcych, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję przy wyborze. Można również zapytać o dostępność sprzętu naszych przedstawicieli w jednym z oddziałów New Rent.

Samochody dla każdego

Wynajem długoterminowy samochodów jest ofertą kierowaną dosłownie do wszystkich. Najchętniej z tej opcji korzystają firmy, które potrzebują szybko poszerzyć flotę pojazdów, bez ryzykownego wykupu nowych aut. Jest to jednak dobry pomysł również dla osób nieposiadających zarejestrowanej działalności gospodarczej. W ten sposób można zyskać wysokiej klasy samochód w atrakcyjnie niskiej cenie i po pewnym czasie bezproblemowo wymienić na inny model. Często w ten sposób sprawdza się konkretne modele aut przed podjęciem decyzji o ich zakupie w salonie.

Jedynymi ograniczeniami dzierżawy są: konieczność ukończenia 21. roku życia i posiadanie przynajmniej przez rok ważnego prawa jazdy. Podczas rejestracji celem długoterminowego wynajmu auta weryfikujemy tożsamość klienta na podstawie drugiego dokumentu tożsamości. Może to być np. paszport lub dowód osobisty. Spełnienie tych wymogów uprawnia do dzierżawy naszych pojazdów.

Żadnych kilometrówek

Nie naliczamy żadnych ukrytych opłat. W cenę wynajmu długoterminowego samochodów wliczony jest nielimitowany przejazd w dowolne miejsce. Oznacza to, że nie trzeba płacić za przebyte kilometry, czyli tzw. kilometrówkę.

Brak ograniczeń dotyczy także wyjazdów za granicę. W tym przypadku prosimy jednak o poinformowanie nas o tym fakcie. Po otrzymaniu pisemnej zgody nasze samochody mogą wjechać do każdego z krajów UE oraz do Szwajcarii i Norwegii. Wiąże się to z przystosowaniem auta do wymogów określonych przez inne europejskie kraje.

Jeśli interesuje Państwa wynajem długoterminowy samochodów Wrocław z pewnością nie zawiedzie oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi. Na pytania dotyczące warunków wynajmu, opłat i pozostałych kwestii czekamy pod numerem telefonu 733 007 009 lub adresem mailowym biuro@newrent.pl.

Klasa A

Volkswagen Up

5
5
Tak

Klasa B

Ford Fiesta

5
5
Tak

Klasa C

Ford Focus

5
5
Tak

Klasa C+

Skoda Octavia

4
5
Tak

Klasa D

Open Insignia

4
5
Tak

Klasa D+

VW Passat (automat)

4
5
Tak

Klasa E

BMW 3

5
5
Tak

Klasa H

VW Caddy osobowy

4
7
Tak

Klasa H Van

VW Caddy

2
2
Tak

Klasa P

Fiat Ducato

4
3
Tak

Klasa R

Renault Traffic osobowy

4
9
Tak

Klasa SUV

Nissan Qashqai

5
5
Tak

PREMIUM

Mercedes E Klasa

4
5
Tak